Par mums

VL Tenisa skola savu oficiālo darbību uzsākusi 2015.gada pavasarī, tomēr tenisa skolas dibinātāji tenisa dzīves organizēšanā profesionāli un ar panākumiem strādā jau sen. Ideja par spēku apvienošanu un skolas veidošanu dzima 2014.gada rudenī un soli pa solim tapa VL tenisa skola.

Galvenais dzinulis tenisa skolas izveidei bija dibinātāju vēlme pēc vērtīgas pieredzes gūšanas ārzemēs pierādīt, ka arī paši savās mājās spēj radīt spēcīgu un profesionālu tenisa skolu, kas ir atvērta jebkura līmeņa un vecuma cilvēkiem un atkarībā no viņu vēlmēm un iespējām palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Skolas dibinātāji ir pārliecināti, ka arī Latvijā, piesaistot kvalificētus profesionāļus, iespējams īstenot to pašu, ko ārvalstīs, turklāt ar vēl augstāku darba kvalitāti.

VL tenisa skolas darbības pamatā ir atziņa, ka teniss ar fizisko sagatavotību iet roku rokā, tādēļ jau no pašiem skolas darbības pirmsākumiem darbā iesaistīti profesionāli fiziskās sagatavotības treneri. Tāpat skola izveidojusi sadarbību ar profesionāliem fizioterapeitiem, kas nākotnē nodrošinās pastāvīgus fizioterapeita pakalpojumus skolas audzēkņiem.

Tenisa nodarbības ikvienam

Iespēja nodarboties ar tenisu skolā ir dažāda līmeņa un vecuma spēlēt gribētājiem. Pieaugušo apmācībās akcents tiek likts uz individuālajām nodarbībām, bet bērniem piedāvā gan grupu, gan individuālās nodarbības. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jaunajiem tenisistiem, kas izvirzījuši augstākus mērķus sportā. Jau šobrīd gan skolas dibinātāji, gan treneri strādā ar jaunajiem tenisistiem, kas ne tikai ir labākie Latvijā savā vecuma grupā, bet arīdzan startē ar atzīstamiem rezultātiem Eiropā un pasaulē. Īpašs lepnums ir par audzēkņiem, kas iekļuvuši Latvijas izlases sastāvā un pārstāv Latviju Eiropas komandu un individuālo čempionātu ietvaros.

Tāpat jau no pašiem pirmsākumiem skolā tiek uzņemti paši mazākie spēlētāji (sākot no 4 g.v.), komplektējot grupas atkarībā no bērnu vecuma un spējām. Šīs nodarbības notiek uz speciāla izmēra laukuma ar īpašām 3 līmeņu (krāsu) bumbiņām, kas piemērotas tieši mazu bērnu vajadzībām.

Uz tikšanos tenisa kortos!